Personal

Försäljning

HES-web
Hans-Erik Sohlberg
Säljare
Tel: 0320-207093
E-post: hans-erik@lahallsbil.se
Michael Rogowski
Transportbilsförsäljare
Tel: 0320-207094
E-post: michael@lahallsbil.se
Martin
Martin Dahlquist
Säljare
Tel: 0320-207091
E-post: martin@lahallsbil.se

Klas-web
Klas Johansson
Säljare
Tel: 0320-207092
E-post: klas.j@lahallsbil.se

Service

Fredrik-web
Fredrik Bertilsson
Verkstadschef/Servicerådgivare
Tel: 0320-207084
E-post: fredrik@lahallsbil.se
Mikael-web
Mikael Svedberg
Skadeverkmästare
Plåt och Glas-skador
Tel: 0320-20 70 97
E-post: mikael@lahallsbil.se
Emil-web
Emil Svedberg
Rekonditionering, lackkonservering, tvätt
Tel: 0320-207082
E-post: emil@lahallsbil.se
JonasF-web
Jonas Ferm
Servicerådgivare och reservdelar
Tel: 0320-20 71 32
E-post:jonas.f@lahallsbil.se
TommyL-web
Tommy Ljunggren
Reservdelar, tillbehör och batteri
Tel: 0320-20 70 96
E-post: tommy.l@lahallsbil.se
Claes-web
Claes Dahlquist
Servicemarknad
Tel: 0320-20 70 95
E-post: claes@lahallsbil.se

Administration & Ekonomi

IMAG0076-1
Carina Svahn-Dahlquist
Administration
Tel: 0320-207134
E-post: carina@lahallsbil.se 
Anders-web
Anders Eckegren
Ekonomi
Tel: 0320-207081
E-post: anders@lahallsbil.se


Verkstad

Bo-lennart-web
Bo-Lennart Friberg
Verkstad
Hagop-web
Hagop Chirikjian
Verkstad
Denan-web
Denan Selimovic
Verkstad
Jonas-web
Jonas Larsson
Verkstad

Plåtverkstad

Bjorn-web
Björn Blidevik
Plåtverkstad
TommyK-web
Tommy Klasson
Plåtverkstad