Personal

Försäljning

Martin-webMartin Dahlquist
Försäljningsansvarig
Tel: 0320-207091
E-post: martin@lahallsbil.se

HES-web
Hans-Erik Sohlberg
Säljare
Tel: 0320-207093
E-post: hans-erik@lahallsbil.se

Klas-webKlas Johansson
Säljare
Tel: 0320-207092
E-post: klas.j@lahallsbil.se

Service

Fredrik-webFredrik Bertilsson
Verkstadschef/Servicerådgivare
Tel: 0320-207084
E-post: fredrik@lahallsbil.se

JonasF-web

Jonas Ferm
Servicerådgivare och reservdelar
Tel: 0320-20 71 32
E-post:jonas.f@lahallsbil.se

Claes-webClaes Dahlquist
Servicemarknad
Tel: 0320-20 70 95
E-post: claes@lahallsbil.se

Mikael-webMikael Svedberg
Skadeverkmästare Plåt och Glas-skador
Tel: 0320-20 70 97
E-post: mikael@lahallsbil.se

TommyL-webTommy Ljunggren
Reservdelar, tillbehör och batteri
Tel: 0320-20 70 96
E-post: tommy.l@lahallsbil.se

Emil-web

Emil Svedberg
Rekonditionering, lackkonservering, tvätt
Tel: 0320-207082
E-post: emil@lahallsbil.se

 

Administration & Ekonomi

IMAG0076-1Carina Svahn-Dahlquist
Administration
Tel: 0320-207134
E-post: carina@lahallsbil.se 

Anders-webAnders Eckegren
Ekonomi
Tel: 0320-207081
E-post: anders@lahallsbil.se

Verkstad

Andreas-web
Andreas Karlsson
Verkstad

Bo-lennart-webBo-Lennart Friberg
Verkstad

Denan-webDenan Selimovic
Verkstad

Jonas-webJonas Larsson
Verkstad

Hagop-webHagop Chirikjian
Verkstad

Plåtverkstad

Bjorn-webBjörn Blidevik
Plåtverkstad

TommyK-webTommy Klasson
Plåtverkstad